ZA HOLOKAUSTOM STÁLI SIONISTI

ZA HOLOKAUSTOM STÁLI SIONISTI
Tibor Eliot Rostas venoval posledné číslo svojho časopisu Zem a vek "zločinom sionizmu". Objavil, okrem iného, že holokaust si Židia zorganizovali sami, aby mohli ovládať svet.

V rámci prípravy na tento objav sme od neho  dostali aj túto otázku:

"Nie je načase priznať si podiel na niektorých konfliktoch a krviprelievaniach v minulosti ako VOSR, ukrajinský hladomor alebo vojny na Blízkom východe a ospravedlniť sa, ako napríklad Vatikán za inkvizíciu a procesy? Nepomohlo by to imidžu Štátu Izraela a celkovému vnímaniu židovského národa?"

Tibor Rostas svojou genialitou odhalil vo svojich mediálnych výstupoch nebezpečenstvo komunizmu, hrozbu kapitalizmu a imperializmu a svetové židovské sprisahanie, ktoré riadi všetko a   všetkých. Boli sme  prichytení pri činnosti v deň zatmenia slnka, nedalo sa zapierať,  museli sme sa priznať a odpovedali sme mu.

"Je nám veľmi ľúto, nemáme žiaľ čas vypracovať odpovede, organizujeme totiž zatmenie slnka a zabezpečujeme škvrny na slnku."

Pri tomto neúnavnom nasadení už možno pán Rostas (spolu s iránskym prof. Bolkharim) prišiel aj na to, že myšiak Jerry (Tom a Jerry) je židovský vynález, ktorým Židia chceli zlepšit verejný obraz myši, pretože v minulosti im nadávali do špinavých hlodavcov.

Keďže intuícia autora bez problémov prekoná akékoľvek fakty, obávame sa, že jedného dňa odhalí, ako riadime aj jeho.

 
Igor Rintel